Apie mus

Vaikų ir jaunimo pramoginė-pažintinė vasaros stovykla GALVĖ pirmą kartą vyko 2016-aisiais, o šiandien jau turi didelį draugų, bičiulių ir bendraminčių ratą!

Ko galima tikėtis GALVĖJE 2021? 

Tai – nuotykiai, linksmybės, iškylos, kūrybiniai ir edukaciniai užsiėmimai (kiekvieną dieną!), žaidimai, rungtynės, maudynės, tikrų lazerių šou, neonų diskotekos, teminiai vakaro renginiai, laužas ir grilis gamtos apsuptyje, pirtis, kubilas, pižamų vakarėliai ir dar daug daug visko!

I pamaina NEGYVENAMA SALA
Stovyklautojų amžius: 8-17 m.
Stovyklos trukmė: 10 d.
Stovyklos laikas: 07 30 – 08 08 d.
Kaina asmeniui: 270 Eur.

REGISTRACIJA  Vietų nebėra.

II pamaina LOBIO PINKLĖS
Stovyklautojų amžius: 6-16 m.
Stovyklos trukmė: 10 d.
Stovyklos laikas: 08 10 – 08 19 d.
Kaina asmeniui: 270 Eur.

REGISTRACIJA  Vietų nebėra.

Į kainą įeina:
*Apgyvendinimas jaukiuose kambariuose.
*Maitinimas 5 kartus per dieną.
*Edukacinė, pramogų ir užsiėmimų programa.

Vieta ir apgyvendinimas
Stovykla vyksta ypatingai jaukioje kaimo turizmo sodyboje
DUBUKLIS, Trakų raj. (atitinkančioje visus reikalavimus, turinčioje higienos pasą), šalia ežero gamtovaizdžio apsuptyje. Stovyklautojai apgyvendinami jaukiuose kambariuose. Mergaitėms ir berniukams tualetai ir dušai – atskirai.

Maitinimas
Vaikus sočiai ir sveikai maitins mūsų asmeninė virėja, jau 20 metų dirbanti maitinimo srityje. Stovyklos metu ji tampa geriausia mūsų vaikų draugė, o net ir labiausiai nevalgūs vaikai į valgyklą skuba pirmieji.

Stovyklos vadovai, 2020

Stovyklos vadovai
Stovykloje dirba apmokyti, entuziastingi, atsakingi, jauni, patyrę ir charizmatiški grupių vadovai (vienas vadovas 5—6 vaikams), turintys gebėjimų organizuoti vaikų poilsį ugdant jų kūrybiškumą, draugiškumą ir atsakomybę. Be to, kad vadovai visada pasiruošę suorganizuoti viktorinas, pašėlusius vakaro renginius, jie tampa vaikų draugais, padedančiais atskleisti jų gerąsias savybes, stiprinti savivertės ir pasitikėjimo jausmą bei skatinti žingeidumą.
Šalia grupių vadovų yra vyriausioji vadovė Aira, atsakinga už dienos užimtumą, veiklų įvairovę, saugumą, sveikatą, grupių vadovų darbo organizavimą ir koordinavimą bei tėvelių informavimą.

Stovyklos vadovai, 2020

Kas labai pasiilgo vadovų, pasižvalgykite po straipsnelį su nuotraukomis ir netrukus vėl susitiksime!!! 💕

GALVĖS va(l)dovai