Apie mus

Vaikų ir jaunimo pramoginė-pažintinė vasaros stovykla GALVĖ pirmą kartą vyko 2016-aisiais, o šiandien jau turi didelį draugų, bičiulių ir bendraminčių ratą!

Ko galima tikėtis GALVĖJE 2022? 

Tai – nuotykiai, linksmybės, iškylos, kūrybiniai ir edukaciniai užsiėmimai (kiekvieną dieną!), žaidimai, rungtynės, maudynės, tikrų lazerių šou, neonų diskotekos, teminiai vakaro renginiai, laužas ir grilis gamtos apsuptyje, pirtis, pižamų vakarėliai ir dar daug daug visko!

Stovyklautojų amžius: nuo 8 iki 18 m.

Stovyklos trukmė: 10 dienų!

Stovyklos laikas: 2022 08 05–14.

Kaina asmeniui: 320 Eur. 

Vieta: poilsio bazė Rūta (Ežerų g. 49, p.d.45 Kirnelės k, 33166, Molėtų r.)

REGISTRACIJA 2022

Į kainą įeina:
*Apgyvendinimas jaukiuose nameliuose.
*Maitinimas 4 kartus per dieną.
*Edukacinė, pramogų ir užsiėmimų programa.

Vieta ir apgyvendinimas 
Stovykla vyks aktyviam vaikų poilsiui pritaikytoje poilsio bazėje RŪTA, Molėtų r., įspūdingo Bebrusų ežero pašonėje. Stovyklautojai apgyvendinami jaukiuose keturviečiuose nameliuose. Mergaitėms ir berniukams tualetai ir dušai – atskirai.

Maitinimas
Vaikus sočiai ir sveikai maitins jau ilgus metus su vaikų maitinimu dirbančios virėjos, prisitaikančios prie kiekvieno vaiko individualių valgymo poreikių ir įpročių. 

Stovyklos vadovai, 2020

Stovyklos vadovai
Stovykloje dirba apmokyti, entuziastingi, atsakingi, jauni, patyrę ir charizmatiški grupių vadovai (vienas vadovas 5—6 vaikams), turintys gebėjimų organizuoti vaikų poilsį ugdant jų kūrybiškumą, draugiškumą ir atsakomybę. Be to, kad vadovai visada pasiruošę suorganizuoti viktorinas, pašėlusius vakaro renginius, jie tampa vaikų draugais, padedančiais atskleisti jų gerąsias savybes, stiprinti savivertės ir pasitikėjimo jausmą bei skatinti žingeidumą.
Šalia grupių vadovų yra vyriausioji vadovė Aira, atsakinga už dienos užimtumą, veiklų įvairovę, saugumą, sveikatą, grupių vadovų darbo organizavimą ir koordinavimą bei tėvelių informavimą.

Stovyklos vadovai, 2020

Apie mus rašo: 

„Vaikų vasaros stovyklos įvairiausiems pomėgiams TOP30“, 2022 05 30

https://keliaujanciosmamos.lt/vaiku-vasaros-stovyklos-ivairiausiems-pomegiams-top30/

 

Kas labai pasiilgo vadovų, pasižvalgykite po straipsnelį su nuotraukomis ir netrukus vėl susitiksime!!! 💕

GALVĖS va(l)dovai