GALVĖS va(l)dovai

Visų pirma drąsiai teigiame – GALVĖJE yra patys nuostabiausi vadovai visoje planetoje.

Sakote, per drąsiai pasakyta? Mes galvojame, kad per kukliai.

Mūsų vadovai visada spinduliuoja gera nuotaika ir yra kupini idėjų ir noro įgyvendinti vaikų troškimus. Kiekvienas vadovas, kaip ir kiekvienas mūsų vaikas, stovyklos laukia ištisus metus ir šios 10 dienų (ar net 7-ios) yra tokios trumpos viskam suspėti! Tiesa, neretai vaikų pageidavimai tampa svarbesni už vadovų ilgai kurtą dienotvarkę ir vietoje suplanuotos orientacinės rungties įvyksta kelių valandų vandens balionų mūšis! O čia ypač svarbus vadovų lankstumas ir greitas pasiruošimas.

Kaip bebūtų keista, dažnai įsimintiniausios stovyklos akimirkos yra tos, kurios įvyko ekspromtu.

Taip pat svarbus vadovų kūrybiškumas ir kiti asmeniniai gebėjimai ir talentai – mūsų vadovai šoka, dainuoja, groja, sportuoja, lipdo, piešia ir nuolat tobulėja tam, kad kuo daugiau galėtų duoti vaikams, o šie vis dažniau sakytų: šito išmokau stovykloje… Tačiau tam, kad vaikas parodytų, ką moka ar atskleistų savo talentą, vadovai dažnai turi praeiti nelengvą kelią. Šiuo tikslu stovykloje ir vyksta didysis Talentų šou, Parodijų vakaras, Madų šou ir kiti!

GALVĖ nuolat auga ir plečiasi, kasmet atvažiuoja vis daugiau vaikų, prisijungia ir naujų vadovų, kurie turi ne tik linksmintis ir dūkti su stovyklautojais, bet ir būti atsakingais kiekvieno nosį patepant kremu nuo saulės, paraginant vakare išsivalyti dantis, paduodant reikalingus vaistus, prižiūrint, ar vaikas gerai valgo, ar nesiilgi namuose palikto šuniuko… Kaip jau supratote, reikalų begalės.

Bet ar vadovai spėtų viską, jei neturėtų pagrindinės vadovo savybės? Ši savybė yra ir vadovų buvimo Galvėje tikslas ir prasmė – meilė kiekvienam vaikui. Ši meilė turi milijonus veidų, bet dažniausiai slypi mažuose dalykuose… Pavyzdžiui, kai vadovas turi laisvas kelias valandas po pietų, per kurias gali ir palikti stovyklos teritoriją, jam nėra skambinama ir trukdoma, kad galėtų gerai pailsėti, bet… vis tiek randi jį po medžiu su vaikais žaidžiantį šaradas…

 

Mūsų vadovai (ne tik talentingi, bet ir nepaprasto grožio – įsitikinkit patys!) 2020 vasaros akimirkos