Pasižvalgykime po mūsų 2022-ųjų stovyklavietę prie Molėtų

Vaikų vasaros stovykla GALVĖ 2022 m. rugpjūčio 5-14 d. įsikurs žvaigzdžių, ežerų ir miškų krašte!

Bebrusų ežero pakrantėje Molėtų r. stovyklautojų lauks jaukūs keturviečiai nameliai, stovyklavietėje turėsime didelę pavėsinę renginiams, laužavietę, erdvią sporto aikštę, įvairių veiklų klases bei didžiulę renginių salę, o už stovyklavietės teritorijos mus kvies paklaidžioti pažintiniai miško takai. 

Mūsų tikslas šiais metais – stiprinti stovyklautojų ryšį su gamta, ugdyti aktyvų vaikų laisvalaikį, sveiką gyvenimo būdą ir padėti pajusti buvimo stiprioje ir vieningoje bendruomenėje privalumus bei prisidėti prie kiekvieno vaiko atsakomybės ir savarankiškumumo formavimo. 

Mūsų ištikimiausi stovyklautojai ir jų tėveliai (kaip ir mes patys) tikrai priprato ir pamilo mūsų sodybą Trakų r., ir, turbūt, klausia, kodėl šiais metais mes nusprendėme įsikurti Molėtų r. poilsiavietėje. Tam yra keli paprasti atsakymai:

  1. Šiemet galėsime priimti net 70 stovyklautojų! Ir tai yra nuostabi žinia, nes tai reiškia, kad mes augame ir plečiamės. Stovykla kasmet didėja, nes vaikai dalinasi įspūdžiais su savo draugais ir kviečia juos vykti kartu. Beje, tą patį daro ir mūsų vadovai 🙂 O didėjant vaikų ir vadovų skaičiui, mes visi norime stovykloje būti kartu, kas ne visada yra įmanoma per metus turint kelias pamainas… Kitas klausimas, dažniausiai kylantis tėveliams – ar vaikai, kai jų bus daug, neliks neprižiūrėti, ar jiems netrūks dėmesio? Užtikriname, kad vadovų meilė vaikams kasmet auga ir vaikų skaičius tam įtakos visiškai neturi 🙂 
  2. Stovyklavietė įsikūrusi brandaus miško pašonėje, šalia puikiai maudynėms tinkantis Bebrusų ežeras su mini čiuožykla, begalė erdvės, kurią galėsime išnaudoti savo veikloms ir pramogoms. Atsižvelgdami į tai, kad vis dėlto daugelis stovyklautojų yra iš didmiesčių, 10 dienų natūralios gamtos prieglobstyje laikome ypatinga proga, kurią, pamiršę telefonus ir kitas ryšio priemones, esame pasirengę išnaudoti 100-u procentu. 
  3. Tėveliai, atvežę vaikus į GALVĘ, jau yra valgę kibinus Trakuose, bet ar spėjote susipažinti su Molėtų teikiamomis promogomis? Štai čia pateikiame kelias nuoroda, iš kurių, tikime, kad išsirinksite bent kelias lankytinas vietas, kurias pažinsite ir pamilsite šį unikalų Lietuvos kraštą: Makaliaus patarimai ką aplankyti bei Kur pavalgyti Molėtuose?

Na, o kelionė iki Stovyklos atrodo maždaug taip:

Vilnius-Stovykla (1 val.) 

Panevėžys-Stovykla (1 val.15 min.) 

Kaunas-Stovykla (1 val. 45 min.) 

Anykščiai-Stovykla (50 min.) 

 

Daugiau stovyklavietės nuotraukų:

IMG-222163ad94159c8519590011a006965f-V-1
« 27 »
REGISTRACIJA 2022

Kiti straipsneliai:

Kviečiame į 2022-ųjų vasaros nuotykius!

GALVĖS va(l)dovai

Apie stovyklos ir telefono nesuderinamumą